גיל

גיל בן 5, יש לו שלושה אחים גדולים ואחות קטנה. יש לו גם בני דודים והוא מאוד אוהב לפגוש אותם ולשחק איתם. הם נפגשים בארוחות צהריים בחגים, אצל סבתא או אצל הדודים והדודות – כל פעם אצל דוד או דודה אחרת. כשבני הדודים נפגשים, הם משחקים כדורגל ביחד וגם משחקים באייפד או רואים טלוויזיה. סבתא אוהבת שהנכדים באים אליה ומספרים לה מה הם לומדים בבית הספר ובגן. לפעמים היא מספרת להם סיפורים על דברים שהיא עשתה עם אמא ואבא שלה כשהיא הייתה קטנה. גיל מאוד אוהב לשמוע על הטיולים שהיא הייתה עושה בשכונה לפני שבנו בה את הבניינים הגבוהים.

 בגן גיל אוהב לבנות בניינים וגשרים גדולים מקוביות ביחד עם החברים שלו ולפעמים לבד. הוא גם אוהב לשחק במחשב ולפתור תרגילי חשבון. הוא מבקש מאמא או אבא שיכתבו לו תרגילי חשבון על דף, והוא פותר אותם בזמן שהאחים הגדולים שלו עושים את שיעורי הבית שלהם. גיל גם מאוד רוצה ללמוד לקרוא וללכת כל יום לבית ספר עם האחים שלו.

בטלוויזיה הוא אוהב לראות  תכניות שמראות בעלי חיים מכל העולם ומספרות מה הם אוכלים, ואיך הם משחקים ביחד. הוא גם אוהב ללכת עם אבא ואמא והאחים שלו לגן החיות, ובמיוחד לראות את הקופים משחקים ומתנדנדים על העצים והנדנדות. הוא מאוד מחכה שיגיע הקיץ כי אז הוא ילך לחוג שחייה. אבא הבטיח שלפעמים הוא יקח אותו לחוג ויישאר איתו לשחק בבריכה וגיל יודע שיהיה להם כיף. כשיהיה גדול גיל חולם לבנות מחשבים משוכללים. ש

דמויות נוספות